SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Sockertänger 4647572
nr 464 7572
Sockertänger
3 st. nysilver, varav 2 st. förgyllda
Utrop:
100 kr
måndag 16 april 2007
kl 16:49:59
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.